• Anayurt Güvenliği, İç Güvenlik Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı
  • 4-7 Aralık 2019
Kalan Süre

ISEC 2019'un önemi daha da katlandı


2018 bütçe ödeneklerinde en fazla artırılan kalemler Milli Savunma, İçişleri Bakanlığı ile Jandarma Genel Komutanlığı oldu.
 
Milli Savunma Bakanlığı bütçesi yüzde 41, İçişleri Bakanlığı bütçesi yüzde 25, Jandarma Genel Komutanlığı bütçesi yüzde 42 ve Emniyet Genel Müdürlğü bütçesi yüzde 18 artırıldı. 672 milyar liralık ödeneğin 88 milyarı savunmaya ayrıldı. 
 
Türkiye'nin savunmaya verdiği önem kapsamında CNR Holding tarafından düzenlenen İçişleri Bakanlığı'nın desteklediği ISEC-Anayurt Güvenliği, İç Güvenlik Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'nın değeri daha da artmış oldu. 
 
Türk ve dünya güvenlik sektörünü tek çatı altında toplayacak olan ISEC fuarı, 04-07 Aralık 2019 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek.
 
Güvenlik sektörü ile ilgilenen herkesin görmek isteyeceği fuarda, dünya güvenlik sektörünün son gelişme ve teknolojileri beğeniye sunulurken piyasaya çıkan en son ürünlerde ilk kez sergilenecek.
 
B2B ikili iş görüşmeleri, güvenlik çalıştayı, çözüm gösterileri ve uygulama alanlarının da yer alacağı ISEC fuarına, Anayurt Güvenliği ve İç Güvenlik Sektörüne hizmet veren yurtiçinden ve yurtdışından birçok üretici de katılacak. 
 
Kendi alanında şimdiden Türkiye’nin en büyük fuar organizasyonu olmaya aday olan ISEC 2019'a yerli ve yabancı 25 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.