• Güvenlik Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
  • 6-9 Aralık 2018
Kalan Süre

Haberler

Çok sayıda güvenlik etkinliği ISEC ile hayata geçecek

Türk ve dünya güvenlik sektörünün en büyük buluşmalarından biri olacak ISEC-Güvenlik Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nda, güvenlik sektörünü yakından ilgilendiren çok sayıda etkinlik gerçekleştirilecek.


ISEC Fuar Çalıştayları güvenlik sektörüne ışık tutacak


CNR Holding tarafından, 06-09 Aralık 2018 tarihleri arasında, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek ISEC Fuar Çalıştayları’nda “Özel Güvenlik Hizmet Sorunları ve Kalitenin Artırılmasına Yönelik Öneriler, Yardımcı Güvenlik Cihazlarının Standardizasyonu ve Sertifikalandırılması, Güvenlik Hizmetlerinde Görev Hayvanı Kullanımı” konuları derinlemesine ele alınıp, sonuçları rapor halinde İçişleri Bakanlığına sunulacak.


Bu çalıştaya, Türki Cumhuriyetlerinin, Ortadoğu Ülkelerinin ve Balkan Ülkelerinin Emniyet yetkilileri ile Ülkemizde özel güvenlik hizmeti alan büyük kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri özel bir organizasyonla davet edilerek katılımları sağlanacak.


Özel güvenlik uzmanlarından en son testler


ISEC'de ayrıca dünyanın ve Türkiye’nin en önemli özel güvenlik uzmanları güvenlik alanındaki en son sistemlerin, uygulama ve testlerini gerçekleştirecekler.


“Arama ve kontrol uygulamalarında çözüm, Fiziki güvenlik sistemleri test ve gösterileri, Elektronik güvenlik sistemleri test ve gösterileri, Biyometrik güvenlik sistemleri test ve gösterileri, Hırsız alarm sistemleri test ve gösterileri, Ürün güvenlik sistemleri test ve gösterileri”nin yer alacağı etkinlikler, profesyonel ziyaretçilerin ilgi odağı olacak.